MK ŻarySystemy kominowe

MK jest największym producentem systemów kominowych i wentylacyjnych w Polsce. W ciągu ostatnich 25 lat firma rozszerzyła działalność na Europę i umocniła swoją silną pozycję w Niemczech.Firma oferuje systemy kominowe i indywidualne rozwiązania dla wszystkich rodzajów paliw i urządzeń, do budynków mieszkalnych i komercyjnych. Specjalizuje się również w produkcji systemów odprowadzania spalin z instalacji przemysłowych - z agregatów prądotwórczych i urządzeń kogeneracyjnych (turbin).

O firmie

Warto zobaczyć

.

Dowiedz się więcej

Strefa eksperta

Pobierz szczegółowe specyfikacje naszych produktów, oraz pliki modeli w formacie CAD.

Przejdź do działu

Cenniki

Naszych produktów

Zobacz cenniki naszych produktów online, lub pobierz je w formacie PDF.

Przejdź do działu
Pozostałe

Aktualności

3 luty 2020

Nowe logo MK

Grupa Joncoux, której jesteśmy częścią, obchodzi imponujący jubileusz 100-lecia działalności. To dokonała okazja do podsumowań i zaprezentowania planów na kolejne lata. Jednym z nich jest odświeżenie identyfikacji wizualnej wszystkich firm należących do Grupy. Nowe loga to jednak nie wszystko.

czytaj dalej
24 listopad 2019

100 lat Grupy Joncoux

Rok 2019 jest czasem szczególnych dla całej Grupy, albowiem w tym roku świętuje 100-lecie istnienia, a firma MK jest jej częścią od 2012 roku.

czytaj dalej
27 październik 2019

Kolejne wydanie magazynu "Mówimy o kominach"

W nowym wydaniu magazynu znajdziecie Państwo artykuły branżowe na temat: kominów do kotłów 5 klasy. Poruszamy w nim temat prawidłowego użytkowania komina z urządzeniem 5 klasy. W tym wydaniu magazynu odpowiadamy również na nurtujące Państwa pytania. Piszemy na temat kominów stosowanych w budownictwie jednorodzinnym i poruszamy temat kominów do domków o konstrukcji szkieletowej. Na Państwa prośbę piszemy również o instalacjach z poziomym wyrzutem spalin, czyli co na ten temat mówi prawo i jak taka instalacja wygląda w praktyce.

czytaj dalej